ravzaosgb@gmail.com

HAKKIMIZDA

Ravza Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi San. Ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle kurulan şirketimiz;

Şanlıurfa ve Şanlıurfa’ya komşu illerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personellerinden oluşan deneyimli ekibiyle “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yerine getirmek amacıyla KANDEMİR GROUP bünyesinde olup İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun işyerlerine getirmiş olduğu yükümlülüklerin yerine getirilmesinde yardımcı olmak amaçlı hizmet verilmesi için kurulmuştur.

Ravza Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi San. Ve Tic. Ltd. Şti. ismiyle kurulan şirketimiz;

Şanlıurfa ve Şanlıurfa’ya komşu illerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personellerinden oluşan deneyimli ekibiyle “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu” kapsamında firmalara iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yerine getirmektir.

2007 yılından itibaren Mühendislik, Enerji, Enerji Tasarruf, Elektrik Elektronik ve İnşaat alanında faaliyet gösteren KANDEMİR GROUP kurucusu ve 2014 yılında Şanlıurfa’da ilk A Sınıfı İş Güvenliği uzmanlarından olan Mahmut KANDEMİR tarafından kurulmuştur. Mahmut KANDEMİR, 2014’ten bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışmalar ifa ederek iş sağlığı ve güvenliğinin Bölgede gelişimine büyük katkıda bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir. Mahmut KANDEMİR, 2014 yılından beridir iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini yürüttüğü ve sektörde tecrübeli ve bilgi sahibi işyeri hekimlerimizle iş sağlığı ayağını sürdürmektedir.

KANDEMİR GROUP, 15.12.2018 yılında 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’na uygun, iş güvenliği hizmetlerinin yanına iş sağlığı hizmetlerini de ekleyerek Ravza Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi San. Ve Tic. Ltd. Şti. adı altında iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini odak haline getirmiştir.

2018 yılından bu zamana birçok kurumsal firmaya iş sağlığı ve güvenliği alanında danışmanlık eden Ravza OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi San. Ve Tic. Ltd. Şti.), bünyesinde çalışan, iş sağlığı ve güvenliği alanında tecrübeli çalışanlarıyla, hizmet verdiği işletmelere, proseslerine özgü iyileştirici ve geliştirici çözüm örnekleri sunmaktadır.

Bizimle Hemen İletişime Geçin...

İLETİŞİM

Address

Adres: Şair Nabi Mahallesi 189 Sokak Şenpaf Apartmanı No:3/A
Haliliye,Şanlıurfa

Hemen Ara

(0544) 821 93 73

EMAİL ADRES:

ravzaosgb@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma: (09:00-18:00)
Cumartesi: (09:00-13:00)