ravzaosgb@gmail.com

KALİTE POLİTİKAMIZ

İş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin verimliliği, bu alanda hizmet verenlerin deneyimlerine bağlıdır. Ravza Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak amacımız, iş sağlığı ve güvenliğinin kanunların zorunlu kıldığı bir yasal gereklilik yaklaşımından çıkartılarak, ramak kala olaylar, iş kazaları ve meslek hastalıklarının asgari seviyelere çekilmesi suretiyle, çalışma ortamını daha güvenli ve çalışabilir bir alana çevirerek, üretimi engellemeden, insan odaklı bir sistemin oluşturulmasına yardımcı olmaktır. Bu iyileştirmeleri alanında uzman profesyonellerimizle gerçekleştirebileceğimiz inancındayız.

En büyük arzumuz çalıştığımız ve çalışacağımız firmaların mevzuat anlamında isteklerini ve ihtiyaçlarını çözüm odaklı çalışarak kısa bir sürede karşılamak, bir yaşam kültürü olarak proaktif çalışma yöntemlerini, iş sağlığı ve güvenliğini işveren ve çalışanlara benimsetmektir.

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaların gerçek ihtiyaçlarını onların bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üreterek, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı tesis etmek temel hedefimizdir.

Bizimle Hemen İletişime Geçin...

İLETİŞİM

Address

Adres: Şair Nabi Mahallesi 189 Sokak Şenpaf Apartmanı No:3/A
Haliliye,Şanlıurfa

Hemen Ara

(0544) 821 93 73

EMAİL ADRES:

ravzaosgb@gmail.com

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cuma: (09:00-18:00)
Cumartesi: (09:00-13:00)